Modne: torebki worki

Wiosna 2016 to prawdziwy czas urodzaju. Modne będzie wszystko co dżinsowe, satynowe, skórzane. Modne będą srebrne i złote buty, a także torebki typu worek. I to właśnie tym ostatnim postanowiłam przyjrzeć się dziś z bliska.

Prawda jest taka, że wraz z nadejściem wiosny wraca moda na styl marynarski. Nie inaczej będzie w tym roku. Nie muszę chyba Was przekonywać, jak idealnie w ten trend wpisują się torebki worki? Fason ten jest naprawdę wdzięcznym dodatkiem dla każdej kobiety. Po tego typu torebki mogą sięgać zarówno kobiety dojrzałe, jak i nastolatki. Torebki worki możemy nosić na co dzień i od święta, pod warunkiem, że występują w bardziej eleganckim wydaniu.

Torebki worki, czyli jakie?

Określenie worka jako fasonu torebki można rozumieć na dwa sposoby. Po pierwsze, jest to bardzo pojemna torba bez sztywno zaznaczonego dna, najczęściej o luźnym fasonie. Poza tym, swoim wyglądem rzeczywiście przypomina worek, najczęściej jest także wiązana na górze. I jeszcze jedna kwestia – torby worki nosimy zawsze na ramieniu. Torebki te nie posiadają bowiem krótkiej rączki.

Do czego nosić taką torebkę?

Torebki worki od dłuższego już czasu są szalenie modne, stylowe i funkcjonalne. Genialnie współgrają z typowo miejską, casualową stylizacją, a także z garderobą bardziej oficjalną i elegancką. Torebki worki dobrze pasują wszędzie tam, gdzie założyłabyś zwykłą torebkę – do stylizacji na co dzień, na imprezę, spotkanie rodzinne czy wielkie wyjście.

 Najmodniejsze modele

Wiosną 2016 bardzo modne będą torebki worki w metalicznych odcieniach złota i srebra. Do łask wrócą modele boho, zdobione haftami i frędzlami. Wciąż modne pozostają fasony skórzane. Jeśli chodzi o kolor, to poza wspomnianym wcześniej złotem i srebrem, modne będą odcienie pastelowe, z różem i błękitem na czele. Modne będą także torebki w odcieniach szarości i brązu. Dla bardziej odważnych dziewczyn i kobiet, zarezerwowane będą modele w kolorze intensywnej czerwieni czy kobaltu. Niekwestionowanym hitem będą torebki w odcieniu żółci – jaskrawej lub nieco przygaszonej.