Modne kaszkiety i berety

modne kaszkiety damskie

Jesień 2017 jest niezwykle zróżnicowana i przez co szalenie ciekawa. W obecnych trendach każda z nas znajdzie coś dla siebie, bez względu na to, jaki styl ubierania preferuje. W jednym z ostatnich postów pisałam o swetrach oversize, które królują w tym roku. Ale nie one jedyne zajmują miejsce na podium w jesiennych trendach. W tym roku wiele do powiedzenia będą miały nakrycia głowy. I nie chodzi tu o czapki. Teraz najwięcej do powiedzenia mają kaszkiety i berety. Na punkcie tych pierwszych oszalał cały świat. Po te drugie sięgamy z większą dozą nieśmiałości ale myślę, że za chwilę i to się zmieni.

Stylowe kaszkiety

Blogerki, modelki i fashionistki z całego świata pokochały kaszkiety! Można śmiało powiedzieć, że to właśnie do kaszkietów należy jesień 2017. Wystarczy tylko przejrzeć modowe czasopisma i Internet, aby przekonać się, że kaszkiet można nosić na sto różnych sposobów. To nakrycie głowy pasuje dosłownie do wszystkiego! Świetnie prezentuje się z dużym swetrem i militarną parką. Genialnie wygląda w parze z boho sukienką. Dobrze prezentuje się też ze skórzaną ramoneską i marynarką w kratę.

kaszkiet damski

Modne berety

Beret to kolejna propozycja lansowana przez największe domy mody i chyba najpoważniejsze zagrożenie dla kaszkietu. Beret w sposób szczególny upodobała sobie Kasia Tusk. A to o czymś świadczy. To nakrycie głowy wcale nie musi wyglądać zbyt poważnie, choć tak z reguły jest kojarzone. Wszystko zależy od tego, z czym go połączysz. Beret dobrze spisze się w parze z prostym płaszczem, ale oczywiście możesz go założyć także do obszernego swetra. Fajnie podkręci look z sukienką w roli głównej.