źródło: pinterest

źródło: pinterest

Wokalistka Gwen Stefani bardzo dba o modny look. Niezależnie od tego, czy wybiera się na plac zabaw z dziećmi, na zakupy czy też spotkanie z przyjaciółmi, zawsze wygląda modnie i stylowo. Świetny wygląd artystki nie zmienia się mimo upływu czasu. W wieku 40 kilku lat, Gwen wciąż potrafi zadać szyku i… wyglądać jak nastolatka. Nic dziwnego, że już dawno temu została okrzyknięta ikoną stylu i znalazła wiernych naśladowców na całym świecie. To samo tyczy się jej dzieci. Gwen jak mało która matka dba o to, by jej pociechy wyglądały modnie. Swoich 3 synów ubiera tak, że trudno przejść obok nich obojętnie. Co ciekawe – zazwyczaj dzieci Gwen stylizacjami bardzo współgrają z modną mamą. To się nazywa harmonia!

Modna mama

źródło: pinterest

źródło: pinterest

Wokalistce obcy jest tzw. sexy look. Gwiazda na co dzień preferuje bardziej luźne, oversizowe i nonszalanckie stylizacje, co oczywiście nie oznacza, że nie wygląda w nich kobieco, bo wygląda! Cechą charakterystyczną ubrań gwiazdy jest zadziorność, niekiedy buntowniczość. Gwen bardzo często stawia na spodnie dresowe, militarne bojówki, jeansy typu boyfriend. W zależności od nastroju i okazji łączy je z trampkami i sandałkami na obcasie. Całość uzupełnia czerwoną szminką, której nigdy nie brakuje na jej ustach.

Modne dzieci

źródło: pinterest

źródło: pinterest

Gwen swoje dzieci ubiera w identycznie luźnym stylu. Chłopców najczęściej można spotkać w spodniach dresowych, trampkach i t-shirtach. Bardzo często smaczku całej stylizacji dodają kapelusze (słomkowe lub materiałowe). Nie są to jednak byle jakie spodnie dresowe czy pierwsze lepsze koszulki. Wszystko jest dokładnie przemyślane i zawsze wyróżnia się oryginalnym stylem. Jeśli spodnie dresowe – to obowiązkowo w ciekawe nadruki. Jeśli koszulki – to z ciekawymi i oryginalnymi motywami. Nigdy nie jest nudno i monotonnie!

Gdzie szukać inspiracji

O ile ubranie się w stylu Gwen Stefani nie jest bardzo trudne, bo wystarczy zakupić dobre boyfriendy, fajne szpilki, koszulę w kratę lub koszulę jeansową, a także skórzaną ramoneskę, ubranie swoich pociech tak, jak robi to Gwen może przysporzyć już większych problemów. Głównie dlatego, że ciężko jest znaleźć naprawdę fajne koszulki i spodnie dla dzieci. Większość dostępnych w sklepach spodni dresowych jest szara, nudna i nijaka. Spodnie dla dzieci z sieciówek niczym szczególnym się nie wyróżniają. Wszystkie wyglądają tak samo. Jest jednak na to rada!!!! Spodnie dla dzieci od projektantów – wygodne, jednocześnie niebanalne, z kolorowymi nadrukami i genialnymi aplikacjami. \

\