Miłość w wydaniu minimalistycznym – torebka Prada

Torebka Prada (źródło: pinterest)

Torebka Prada (źródło: pinterest)

Kobieta zmienną jest… Ja jestem tego najlepszym przykładem! Jeszcze nie tak dawno temu pisałam wam o pewnym przedmiocie, który skradł moje serce. Przedmiotem tym była torebka Coach Borough. Dziś podzielę się z wami nową miłością – torebką marki Prada. Ach to moje serce pojemne i kochliwe…

Prada - torebki na sezon wiosna lato 2014 (źródło: pinterest)

Prada – torebki na sezon wiosna lato 2014 (źródło: pinterest)

Jest prosta, klasyczna, minimalistyczna i… kolorowa, czyli idealna na zbliżającą się wiosnę. Jest funkcjonalna i pojemna. Geometryczny kształt oraz dwa nie za duże uchwyty czynią z niej dodatek niezwykle wygodny. Wysokiej klasy włoska skóra, z której słynie dom mody Prada, czyni z niej dodatek szykowny i elegancki. Taką torebkę możemy nosić na co dzień. Możemy też zabrać ją na bardziej okazjonalne wyjścia. Z pewnością ciekawe historie stworzy zarówno z klasycznymi dżinsami i koszulą, jak również zwiewną sukienką i marynarką. Z pewnością zgrany duet stworzy z rockową ramoneską, jak i oversizowym płaszczem w męskim stylu. Będzie doskonałym towarzyszem nie tylko w pracy, czy na uczelni, ale także podczas spotkań ze znajomymi, wiosennych spacerów oraz randek z ukochanym.

Torebka Prada na sezon wiosna lato 2014 (źródło: pinterest)

Torebka Prada na sezon wiosna lato 2014 (źródło: pinterest)

Jeśli istnieje coś takiego, jak dodatek perfekcyjny i idealny, to ten model Prady z pewnością można za takowy uznać. Niestety, nie od dziś wiadomo, że luksus kosztuje. Za wiosenną torebkę słynnego domu mody trzeba zapłacić bagatela ok. 9 tysięcy złotych. Boli? Boli! Dlaczego więc taki, a nie inny wybór? Odpowiedź jest prosta. Inwestycja w taką klasyczną, prostą torebkę jest bardzo opłacalna. Kupując model tak minimalistyczny i prosty w formie, jak nowe dziecko Prady, możemy mieć pewność, że posłuży nam przez naprawdę wiele lat. Czasy, w których torba musi na siłę wpisywać się w aktualne trendy, dawno już minęły. Przynajmniej tak twierdzą najbardziej uznani projektanci, którzy na wybiegach prezentują praktyczne rozwiązana, proste formy i klasyczne kolory.

Może czas zatem odłożyć trochę pieniędzy i zamiast pięciu nowych torebek, kupić tę jedną jedyną, która będzie towarzyszyć nam przez kilka kolejnych lat i sezonów. Pamiętajcie, że klasyka nie umiera  nigdy….