młoda dziewczyna w okularach z kręconymi włosami szczotką brush activ rowenta,

Każda posiadaczka prostych włosów marzy o włosach kręconych. Coś na ten temat wiem. Od dziecka robiłam wszystko, aby choć jeden kosmyk zakręcił się jak powinien. Nic nie pomagało. Ani papiloty, ani babcine wałki. Dopiero dziś mogę spełnić swoje marzenia o bujnych lokach, bo kręcenie dziś loków wcale nie jest problemem. Ty też chcesz mieć zmysłowe loki, a może romantyczne fale? Nic trudnego. Jest na to sprawdzony sposób. A nawet i kilka!

JAK ZROBIĆ FALE?

Jeżeli chcesz, aby twoje włosy już zawsze były falowane, najłatwiejszym wyjściem będzie zrobienie delikatnej trwałej u fryzjera. Samodzielne wykonywanie tego zabiegu grozi spaleniem włosów i ich wypadnięciem, więc lepiej nie ryzykować. Zamiast trwałej można też sięgnąć po prostownicę i pofalować nią włosy. Bo jak zapewne wiecie, prostownica sprawdza się nie tylko w prasowaniu włosów, ale także w ich podkręcaniu. Wystarczy, że po umyciu oraz wysuszeniu włosów owiniesz pojedyncze pasma wokół prostownicy i gotowe. Po chwili wystarczy je puścić, by cieszyć się posiadaniem pięknych fal. Inną metodą na uzyskanie efektu kręconych lub podkręcanych włosów jest użycie wałków. Duże wałki już po kilku godzinach pozwolą cieszyć się pięknymi falami niczym z reklamy. Prostym i wygodnym rozwiązaniem jest także zaplecenie warkoczy, choć w przypadku niektórych włosów metoda ta nie sprawdza się wcale.

SZCZOTKA DO ZADAŃ SPECJALNYCH

Świetnym rozwiązaniem pozwalającym zaoszczędzić sporo czasu jest BRUSH ACTIVE od Rowenty – szczotka, która suszy i jednocześnie podkręca włosy. Efekty używania tej szczotki są naprawdę zachwycające. Włosy są odbite od nasady, a więc nie ma efektu oklapniętej fryzury, a do tego są wysuszone, wygładzone i efektownie podkręcone na końcach. Ideał? Zdecydowanie tak (sprawdź)! Co jeszcze warto docenić w BRUSH ACTIV Rowenta? Na pewno moc 1000 W, która pozwala szybko wysuszyć włosy nawet samym korpusem. Świetne jest również to, że obie szczotki się obracają, dzięki czemu mniejszą można ładniej podkręcić końcówki włosów.

Rowenta Brush Activ - szczotka, która suszy i podkręca włosy

Rowenta Brush Activ – szczotka, która suszy i podkręca włosy

CZY WARTO KUPIĆ SZCZOTKĘ BRUSH ACTIV?

Warto! Co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości. BRUSH ACTIV to naprawdę świetna szczotka do suszenia i stylizacji włosów. Jest znacznie bardziej uniwersalne niż suszarka i prostownica. Przede wszystkim daje efekt naturalnych, zdrowo wyglądających włosów. Łatwo nauczyć się jej używać, a samo suszenie jest dość szybkie i niekłopotliwe. BRUSH ACTIV od Rowenta to szczotka idealna dla dziewczyn  o krótkich, półdługich i długich włosach. Jest odpowiednia zarówno do cienkich i delikatnych kosmyków, które unosi u nasady, jak również dla grubych i opornych na stylizację włosów. BRUSH ACTIV to doskonała alternatywa dla plecenia warkoczy czy kręcenia wałków. Efekty jej używania można śmiało porównać do efektów, jakie osiąga się po wizycie u fryzjera.

Brush Activ biało fioletowy kolor

Brush Activ