Lakiery do ust

modny makijaż ust

Wiele kobiet nie wyobraża sobie makijażu bez wyraźnego podkreślenia oczu. Wiele pań nie wyobraża sobie wyjścia z domu bez misternie pomalowanych ust. Jeśli chodzi o makijaż ust to od pewnego czasu mamy tu pewną rewolucję. Znacie lakiery do ust? Ten cudowny wynalazek to prawdziwy hit kosmetyczny. Produkt łączy najlepsze cechy szminki i błyszczyka. Ma mocny kolor jak pomadka, a jednocześnie połyskuje lepiej i bardziej niż niejeden błyszczyk. Lakier do ust potrafi wytrzymać na ustach nawet całą noc i to bez konieczności nanoszenia poprawek. Jeśli zależy ci na makijażu, który przetrwa niejedną imprezę – zamiast klasycznej szminki wybierz lakier do ust!

Kosmetyk XXI wieku – lakier do ust

Lakiery do ust to kosmetyki, które dopiero niedawno podbiły kobiece serca. Mimo, iż były obecne na drogeryjnych półkach, to jednak nie do końca byłyśmy do nich przekonane. Powodem tego była słaba znajomość produktu. A my Polki tak już mamy, że jak czegoś nie znamy, to po to nie sięgamy. W momencie, kiedy o lakierach do ust zaczęło być coraz głośniej, zwróciłyśmy na nie swoją uwagę. Dlaczego warto stosować lakier do ust? Bo kosmetyk ten zapewnia bardzo ciekawy efekt tzw. mokrego makijażu. Do tego jest bardziej trwały niż szminka i bardziej połyskujący niż błyszczyk. O ile szminka nigdy nie będzie taka lśniąca jak błyszczyk, a błyszczyk tak mocno napigmentowany jak szminka, tak lakiery do ust łączą te dwie cechy produktów do malowania ust.

lakiery do ust loreal

Lakiery świetnie sprawdzają się w makijażach wieczorowych i na specjalne okazje. To dzięki nim cała twarz wygląda na promienną i jest cudownie rozświetlona. Co by nie mówić jedno jest pewne – lakier do ust zapewni ci wyjątkowo trwały makijaż, który przetrwa nawet najbardziej szaloną zabawę. Na zabawę sylwestrową będzie jak znalazł. Świetnie sprawdzi się też przy okazji kolacji wigilijnej.

Lakier można zaliczyć do kosmetyków w pełni profesjonalnych. Niektóre z nich mogą sprawiać trochę problemów przy aplikacji. Jeśli jednak odrobinę poćwiczymy, szybko nabierzemy wprawy. Aby malowanie ust lakierem nie było wyjątkowo skomplikowane, warto wybrać lakier z pędzelkiem, dzięki któremu szybko i dokładnie nałożymy kosmetyk na usta.