Kupujemy: torebki wieczorowe

źródło: mybaze.com

źródło: mybaze.com

Każda kobieta powinna posiadać w swojej szafie przynajmniej jedną wieczorową torebkę. Nigdy nie wiadomo, kiedy po nią sięgniemy, więc warto być przygotowanym. A sięgniemy na pewno! Idealna torebka wieczorowa powinna być niewielkich rozmiarów, najlepiej w kolorze eleganckiej czerni, ewentualnie szarości lub granatu i subtelnie zdobiona jakąś uroczą aplikacją. Czasy, kiedy to torebki wieczorowe swoim blaskiem oślepiały wszystkich dookoła, dawno już minęły. I całe szczęście. Obecnie najmodniejsze są torebki wieczorowe minimalistyczne. Im bardziej oszczędne w wyrazie, tym lepiej.

Sięgając po torebkę wieczorową klasyczną, z ewentualnie jednym skromnym zdobieniem, możecie mieć pewność, że posłuży Wam ona przez kilka kolejnych sezonów. W końcu klasyka utrzymana w dobrym guście nigdy nie wychodzi z mody. Co więcej – decydując się na zakup klasycznej i minimalistycznej torebki będziecie mogły dobierać ją do rozmaitych stylizacji. Taka prosta, a jednocześnie elegancka torebka świetnie spisze się w parze z bardziej krzykliwą kreacją i co najważniejsze – nie odwróci od niej uwagi. Ciekawe duety stworzy także z bardziej zachowawczą garderobą. Kiedy trzeba, sprosta wyzwaniu nawet casualowej stylizacji. W parze z jeansami i białą koszulą, tylko podkreśli swój wyrafinowany charakter.

Jeśli nie macie pomysłu na idealną torebkę wieczorową odsyłam Was do mojego ulubionego sklepu MyBaze. Znajdziecie w nim genialne torebki wieczorowe prosto od projektantów. Moimi osobistymi faworytami są torebki w odcieniu czerni (bardzo proste w formie, nieprzekombinowane) zdobione eleganckim zapięciem z pastylki masy perłowej, szklanych perełek i koralików lub różaną kameą. Tak naprawdę to właśnie to zapięcie nadaje torebce całego smaczku – cudownie ją zdobi i przyciąga spojrzenia.

Torebki wieczorowe na MyBaze dostępne są w dwóch wersjach – z okuciami w kolorze srebra lub złota. Biorąc pod uwagę fakt, że w tym sezonie do łask powraca złoto, polecam wybrać torebkę ze złotymi elementami!

kopertówka z sutaszem z czerwienią (źródło: mybaze.com)

kopertówka z sutaszem z czerwienią (źródło: mybaze.com)

 

kopertówka z filcu zielony motyl

kopertówka z filcu zielony motyl

 

kopertówka z sutaszem - róż z czernią

kopertówka z sutaszem – róż z czernią

 

torebka z filcu - różana kamea

torebka z filcu – różana kamea

 

kopertówka z sutaszem w szarościach

kopertówka z sutaszem w szarościach