Idziemy na swoje i po swoje!

źródło: www.polnord.pl

źródło: www.polnord.pl

Dziś będzie bardzo nietypowo, bo zamiast mody – zrobimy przegląd ale mieszkań. Na pewno przyznacie mi rację, że zakup mieszkania to jeden z najważniejszych momentów w życiu. Mam wrażenie, że to jeden z poważniejszych kroków, jakie przychodzi nam podjąć. To krok milowy w dorosłość. Bo przecież nie możemy wiecznie mieszkać z rodzicami, przyjaciółką lub znajomymi. Choćby nie wiadomo, jak cudowni i wspaniali byli, własne gniazdko, to własne gniazdko. Są tu dziewczyny z Gdańska, okolic lub planujące przeprowadzkę do Gdańska? Bo mam godną uwagi ofertę na zakup mieszkań, a zajmie się wami polecany deweloper. Gdańsk to kolejna lokalizacja firmy Polnord (może słyszałyście, bo to jeden z najbardziej znanych deweloperów) oferuje nowe mieszkania na sprzedaż w dwóch szalenie atrakcyjnych lokalizacjach. Pierwsza z nich to osiedle 2 Potoki, druga – 2 Tarasy (sprawdź).

Mieszkania dla rodzin i nie tylko

Osiedle 2 Potoki zainteresuje zarówno singli, jak i rodziny poszukujące tanich, jednocześnie wygodnych mieszkań. W ofercie znajduje się szeroki wybór gotowych mieszkań o różnym metrażu. 2 Tarasy z kolei położone w jednej z najbezpieczniejszych dzielnic gdańska – Ujeścisku to propozycja idealna dla wszystkich poszukujących bezpiecznej lokaty kapitału i eleganckiej architektury.

Dwa Tarasy

Osiedle „Dwa Tarasy” zlokalizowane jest w Gdańsku w lubianej i znanej dzielnicy Ujeścisko, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych i morenowych wzgórz. Osiedle o tarasowym charakterze powstaje w kilku etapach. Docelowo będzie liczyło 334 lokale, z których ponad połowa znalazła już nabywców. Osiedle Dwa Tarasy położone jest zaledwie 3 km od ścisłego centrum Gdańska, dzięki czemu może zapewnić to wszystko, czego współczesny człowiek najbardziej oczekuje – spokoju, ciszy, a jednocześnie komfortu dojazdu do miejsca, w których toczy się życie Gdańska. Warto dodać, że autostrada A1, lotnisko, porty morskie i nadmorskie plaże znajdują się w strefie dojazdu do 20 min. Prawda, że brzmi luksusowo? A co z samymi mieszkaniami? Osiedle Dwa Tarasy to wybór mieszkań jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowych. Gdański Deweloper Polnord zadbał o to, aby każde z mieszkań (bez względu na wielkość) charakteryzowało się funkcjonalnym rozkładem, zapewniającym możliwość swobodnej aranżacji. Wszystkie mieszkania w ofercie Dwóch Tarasów są bardzo słoneczne i rozstawne. Mieszkania parterowe posiadają przestronne ogródki. Lokale na wyższych kondygnacjach mają balkony lub tarasy.

Osiedle Dwa Tarasy

Osiedle Dwa Tarasy

Dwa Potoki

Osiedle Dwa Potoki – kolejna niezwykle atrakcyjna oferta Dewelopera Polnord z Gdańska to kompleks kameralnych, niezwykle nowoczesnych budynków zaprojektowanych z myślą o komforcie i bezpieczeństwie przyszłych mieszkańców. Osiedle położone jest w zielonej części Gdańska w otoczeniu wzgórz i licznych terenów rekreacyjno-sportowych, przez które przepływają dwa urokliwe potoki. Centrum Gdańska położone jest zaledwie 4 km od inwestycji, a rozbudowana komunikacja oraz dwie obwodnice ułatwiają szybki dojazd do wszystkich miast i dzielnic Trójmiasta. Autostrada A1, lotnisko, porty morskie i nadmorskie plaże znajdują się w strefie dojazdu do 25 min. Jeśli chodzi o mieszkania na sprzedaż, to wyróżniają się one wysokim standardem wykończenia w bardzo atrakcyjnej cenie. Deweloper zapewnia dość duży wybór mieszkań o zróżnicowanym metrażu. Do wyboru mamy zarówno niewielkie mieszkania  w okolicy 40m2, a także duże lokale 70 m2. Większość mieszkań w tej inwestycji posiada wydzielone kuchnie oraz sypialnie na planach kwadratu. Wszystkie oferowane mieszkania posiadają słoneczne balkony lub tarasy. Podobnie jak w przypadku inwestycji Dwa Tarasy, tak i tutaj, do mieszkań parterowych przynależą piękne ogródki.

Osiedle Dwa Potoki

Osiedle Dwa Potoki