Idealne na lato: białe spodnie

modne białe spodnie

Latem lubimy nosić ubrania w jasnych lub pastelowych ubraniach. Białe spodnie, które w tym roku znów wracają do łask, świetnie wpisują się w nasze potrzeby. A pomyśleć, że jeszcze nie tak dawno większość z nas krzywym okiem patrzyła na białe spodnie. Ech… Gusta się zmieniają, świat się zmienia i trendy się zmieniają. Tego lata białe spodnie będą ważnym elementem stylizacji. Jeśli jeszcze ich nie masz w swojej garderobie, jak najszybciej nadrób zaległości. Warto!!!!

Białe spodnie do wszystkiego

Białe spodnie to doskonała baza dla wielu stylizacji. Można je nosić na co dzień i na większe wyjścia. Można je nosić w wydaniu total white, a także ze wszystkimi innymi kolorami. Białe spodnie rewelacyjne duety tworzą z błękitami, różem i szarościami. W połączeniu z czernią, nabierają niezwykle eleganckiego charakteru. W parze z czarną marynarką, stają się idealną propozycją do pracy lub na spotkanie biznesowe. Ze skórzaną ramoneską świetnie sprawdzą się na festiwalu muzycznym lub klubowym koncercie. Z bluzką w paski pozwolą stworzyć kultowy i szalenie modny look marynarki. Z koszulą w kwiaty zyskają na romantyczności.

modne białe spodnie

białe spodnie

Białe spodnie i jeans

Białe spodnie i jeansowa koszula to dziś klasyka gatunku. Duet ten wygląda naprawdę fantastycznie i doskonale spisuje się w codziennych sytuacjach. A jeśli nie jeansowa koszula, to przynajmniej denimowa kamizelka lub katana. Gwarantuję, że takim lookiem zrobisz furorę!

białe spodnie

białe spodnie i denim

białe spodnie