Hit sezonu: spodnie typu boyfriend

Ostatnie sezony należały do obcisłych spodni rurek. Im bardziej opinały sylwetkę, tym lepiej. Nosiłyśmy je do szpilek i ulubionych trampek. Modne były zarówno te w wydaniu blue jeans, jak i kolorowym. Dziś, rurki odchodzą do lamusa… Znikają nie tylko z ulic, ale i kolorowych magazynów mody. Ich miejsce zajmują luźne i wyglądające na nieco za duże spodnie typu slim boyfriend. W przeciwieństwie do tradycyjnych boyfriendów, nie pogrubiają sylwetki i co najważniejsze nie poszerzają pupy.

Source: google.com via Tash on Pinterest

 

Najmodniejsze modele to te poprzecierane i podarte. Co do kolorystyki to możliwości jest wiele. Hitem są zarówno fasony w kolorze bardzo jasnego jeansu, jak i w odcieniach ciemnego denimu. Modne są również fasony zdobione haftami, dżetami i ćwiekami. Wybierając spodnie typu slim boyfriend musicie pamiętać o jednym, a mianowicie o tym, że obowiązkowo nosimy je z podwiniętymi nogawkami!!!

Z czym łączyć slim boyfriend? Najprostsza odpowiedź brzmi, z czym tylko macie ochotę. Boyfriendy stworzą doskonały duet zarówno z klasycznym, białym t-shirtem, koszulą oversize, modną w ostatnim czasie bluzką w paski, jak i romantyczną koszulą w kwiatki. Idealnie będą prezentować się z modnymi ostatnio gorsetami, jak i odsłaniającymi brzuch koszulkami na ramiączkach. Połączone ze skórzaną ramonseską, zapewnią nieco drapieżny look. Z kolei z klasyczną marynarką, zadadzą szyku i elegancji. Co więcej, tego typu spodnie dobrze wyglądają nie tylko do butów na wysokim obcasie. Wspaniałe stylizacje stworzą także z balerinami i modnymi lordsami, zwłaszcza tymi w zwierzęce printy.