Gramy w beżowe!

modne beżowe płaszcze

W jednym z ostatnich postów pisałam wam o modnych płaszczach w odcieniu bieli. Wiem jednak, że nie wszystkie z was są fankami bieli. A co powiecie na beżowy płaszcz? On także znalazł się w trendach na sezon jesienny 2017!

Klasyka gatunku: beżowy płaszcz

Beżowe płaszcze to dziś klasyka gatunku. Raz na jakiś czas pojawiają się w trendach i równie chętnie do trendów wracają. Dlatego raz zakupiony beżowy płaszcz, będzie modny już zawsze. To chyba jedna z najbardziej opłacalnych inwestycji. Warto w tym miejscu dodać, że beżowe płaszcze pasują każdej z nas, niezależnie od tego czy mamy włosy w kolorze blond, rudym czy czarnym. I co ważne – idealnie sprawdzają się w rozmaitych stylizacjach. Można je nosić w wydaniu miejskim, sportowym, glamour i biznesowym. Tak naprawdę jeden płaszcz można nosić na wiele sposobów, a ich charakter można zmieniać przy pomocy odpowiednich dodatków.

beżowy płaszcz casual

Beżowy płaszcz – na co dzień i od święta

Beżowy płaszcz świetnie sprawdza się na co dzień i od święta. Świetnie wygląda zarówno z małą czarną, jak również biznesowym garniturem. Doskonałe historie pisze z jeansami i spodniami dresowymi. Pasuje do obuwia sportowego, seksownych szpilek, militarnych botków i klasycznych kozaków. Fanki klasyki mogą nosić beżowe płaszcze z czarnymi jeansami i beżowym swetrem. Jeśli lubicie wnosić do stylizacji kolor, beżowe płaszcze łączcie z ulubionymi spodniami i kolorowym swetrem lub bluzą.

beżowy płaszcz na co dzień

beżowy płaszcz na sportowo