Gotowe na Dzień Chłopaka?

30 września obchodzimy Dzień Chłopaka. Mam nadzieję, że pamiętacie. W końcu nasi panowie zasługują od czasu do czasu na chwilę rozpieszczenia, prawda? Nie tylko mali chłopcy lubią być zasypywani prezentami. Wiem, że ci więksi też o tym marzą. Niestety, o ile kupienie prezentu nie stanowi problemu, o tyle problemem może być sam wybór czegoś odpowiedniego. Jaki prezent dla chłopaka kupić z okazji Dnia Chłopaka? W dzisiejszym poście postaram się wam odrobinę pomóc. Poniżej znajdziecie ciekawe (mam nadzieję) propozycje zarówno na prezent dla chłopaka, jak również na prezent dla męża. W końcu mąż też chłopak i upominek z okazji Dnia Chłopaka jak najbardziej mu się należy. W takim razie do dzieła! 🙂

Gadżety

Panowie – mali i duzi uwielbiają gadżety. Z wypiekami na twarzy śledzą każdą techniczną nowość. Co więcej – duża ich część marzy po nocach o nowej nawigacji czy zegarku. Dlatego też wybierając prezent na Dzień Chłopaka, można pokusić się o jakiś miły gadżecik. Oczywiście jego wybór musi być uzależniony od zasobności waszego portfela. Pamiętajcie faceta ucieszy każde cacko, nie tylko to za 2 tysiące złotych. Z powodzeniem możecie podarować zarówno nowy model pendriva, jak i nowy model pulsometru, który na bieżąco pozwoli monitorować pracę serca podczas joggingu – o ile oczywiście wasz facet lubi biegać i robi to regularnie. Fajnym pomysłem na prezent na Dzień Chłopaka będzie także podświetlana klawiatura do komputera, designerskie głośniczki do komputera lub odjechane słuchawki. Ciekawą propozycją może być także radio pod prysznic, fajny kufel do piwa lub nietuzinkowa zapalniczka.

Trochę filmu, trochę muzyki

Fanom kultury w szerokim rozumieniu tego słowa można podarować płytę z muzyką ulubionego wokalisty/wokalistki lub zespołu. Można też podarować płytę z filmem ulubionego reżysera lub z filmem, na który wasz chłopak chciał pójść, ale jakoś nie było mu po drodze. Taki prezent będzie też fajnym pomysłem na randkę z okazji Dnia Chłopaka. Film będziecie mogli obejrzeć wspólnie przy butelce dobrego wina. Strzałem w dziesiątkę będzie także bilet na koncert lub do teatru. Jeśli wasz mąż lub chłopak jest melomanem, podarujcie mu bilet do filharmonii.

Ahoj przygodo!

Fanom przygody z pewnością warto, a nawet należy podarować prezent z porządną dawką adrenaliny w tle. Może to być cieszący się dużą popularnością skok ze spadochronem lub lot motolotnią (ewentualnie paralotnią). Może to być także dzika przejażdżka Monster Truckiem, o której marzy chyba każdy facet. Fajny prezent dla chłopaka lub męża to także przejażdżka Ferrari. Który z panów nie marzy, aby choć na chwilę znaleźć się za kierownicą tego włoskiego cacka? Otóż to! Taki prezent na pewno będzie strzałem w dziesiątkę!

Modnym ostatnio prezentem, który również sprawdzi się z okazji Dnia Chłopaka jest lot w tunelu aerodynamicznym. Taki lot to fajna przygoda i możliwość zasmakowania tego, o czym człowiek marzy od dawna – latania. A jeśli Wasz mężczyzna od dawna marzył, żeby poczuć się jak prawdziwy policjant, podarujcie mu strzelanie policyjne. Gdzie szukać tego typu prezentów? Ciekawą ofertą dysponuje portal katalogmarzen.pl. Już teraz was do niej odsyłam!