Dzień chłopaka. Wybieramy odpowiedni prezent

źródło: pinterest

źródło: pinterest

My kobietki mamy swoje święto 8 marca i mimo, że nie wszystkie przyznajemy się do tego, to jednak zdecydowana nasza większość lubi go obchodzić. Bukiecik kwiatów czy jakiś miły drobiazg podarowany z okazji dnia kobiet sprawia nam radość. Panowie troszeczkę nam pozazdrościli i również upomnieli się o swoje święto. Tym sposobem powstał dzień chłopaka – obchodzony 30 września. Świętują go zarówno mali, jak i duzi – chłopcy ze szkoły i mężczyźni posiadający rodziny.

I tak jak każde inne święto, tak i dzień chłopaka wymaga odpowiedniej oprawy w postaci odpowiedniego prezentu. Prezent dla chłopaka z okazji dnia chłopaka nie powinien być nudny i… zbyt poważny. Nie powinien być też zbyt banalny, dlatego też kolorowe bokserki czy kolejna para skarpetek odpadają! Doceńmy naszych panów i na dzień chłopaka podarujmy im coś, co sprawi, że poczują się wyjątkowo 🙂

Jaki prezent na dzień chłopaka podarować? Specjalnie dla was stworzyłam listę najbardziej trafionych, pomysłowych, ciekawych i jednocześnie najbardziej pożądanych prezentów. Wśród nich znajdziecie na pewno idealny prezent dla męża i chłopaka.

Gadżetowe lowe

krokomierz i analizator tłuszczu (źródło: www.versus-reklama.pl)

krokomierz i analizator tłuszczu (źródło: www.versus-reklama.pl)

Nie da się ukryć, że faceci uwielbiają gadżety i na ich widok cieszą się jak małe dziecko. Podarowanie gadżetu z okazji dnia chłopaka z pewnością ucieszy niejednego pana. Co dokładnie podarować? Wszystko zależy od naszych własnych możliwości finansowych. Jeśli dysponujemy pokaźnymi środkami, możemy podarować najnowszy model telefonu lub tablet. Możemy podarować jakieś fajne designerskie słuchawki, wypasioną klawiaturę do komputera lub nowoczesne głośniczki do komputera. Fajnym prezentem będą też gadżety związane ze sportem – krokomierz, analizator tłuszczu, fajny bidon.

Kulturalne niespodzianki

Facetom, którzy zamiast spędzania godzin przed komputerem czy na siłowni, wolą poczytać książkę, pójść na koncert i do kina, można podarować książkę ulubionego autora, ewentualnie bilet do teatru lub do kina. Fajnym pomysłem będzie też prezent w postaci biletu na koncert ukochanego artysty. Tego typu prezenty nigdy się nie nudzą i zawsze są strzałem w dziesiątkę.

Ahoj przygodo!

skok spadochronowy (źródło: www.katalogmarzen.pl)

skok spadochronowy (źródło: www.katalogmarzen.pl)

Nie ma faceta, który nie lubiłby mocnych wrażeń i przygód. Dlatego też świetnym prezentem na dzień chłopaka będzie prezent w postaci przygody. Jedną z przygód, którą można podarować z okazji dnia chłopaka jest skok ze spadochronem. Czy może być coś przyjemniejszego od uczucia nieskrępowanej swobody i wiatru we włosach? Spojrzenie na świat z zupełnie innej perspektywy i dreszczyk emocji na plecach to coś, czego nie zapomina się nigdy.

jazda ferrari (źródło: www.katalogmarzen.pl)

jazda ferrari (źródło: www.katalogmarzen.pl)

Fajnym prezentem dla chłopaka z okazji dnia chłopaka będzie też przejażdżka Ferrari. W końcu nic tak nie działa na chłopaków – dużych i małych, jak ta włoska maszyna. Możliwość zajęcia miejsca za jej kierownicą jest marzeniem wielu panów. Taki prezent nie tylko dostarczy frajdy, ale także zostanie zapamiętany na długi czas.

Ciekawą propozycją jest także lot motolotnią. Taki prezent dostarczy niesamowitych wspomnień i dreszczyku emocji. Doskonała zabawa, niecodzienne widoki i zasmakowanie nowych wrażeń to strzał w dziesiątkę dla kolorowych ptaków. Takiego wydarzenia nie da się porównać z niczym innym.