Dlaczego warto posiadać zastawę stołową

Zastawa stołowa to jeden z ważniejszych elementów wyposażenia kuchni czy kuchnio-jadalni. Dowiedz się, dlaczego warto w nią zainwestować.

Prosty sposób na zaoszczędzenie miejsca w szafie i pieniędzy w portfelu

Właściwie skompletowana zastawa stołowa pozwala przede wszystkim rozwiązać problem nadmiaru ilości naczyń, które bywają dość kłopotliwe w ich przechowywaniu. Poza tym gotowe serwisy pozwalają też zredukować koszta związane z ciągłym dokupowaniem potrzebnych naczyń.

Dodatkowo dobre markowe zastawy – takie, jak oferuje m.in. Maxwell and Williams – uznany australijski producent porcelany użytkowej istniejący na rynku od 20 lat – szczycą się dużą wytrzymałością. Dzięki temu nie musimy obawiać się o ich stłuczenie czy uszkodzenie podczas użytkowania, co również pozwala na kolejne oszczędności.

Sprawdzony sposób na bezproblemowe przygotowanie większej imprezy

Nowoczesna zastawa stołowa to przede wszystkim gwarancja udanego przyjęcia. Zwłaszcza, gdy zapraszamy większą liczbę osób. Właściwie skompletowana zastawa pozwoli na podanie jedzenia wszystkim gościom na takich samych naczyniach.

Dzięki temu nikt z zaproszonych nie poczuje się niedowartościowany odkrywając, że dostał swoje danie na innym rodzaju talerza czy w innej filiżance. W ten sposób unikniemy też czasochłonnych poszukiwań brakujących naczyń.

Serwis obiadowy

Niezastąpiony element oprawy przyjęć

Właściwie skompletowana zastawa obiadowa doda smaku serwowanym daniom. Szczególnie, jeśli postawimy na markę Maxwell and Williams – producenta, który doskonale odnajduje się w najnowszych trendach oraz stanowi odpowiedź na potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Wchodzące w skład konkretnych serwisów naczynia przyciągają wzrok wyjątkową głębią koloru, gładkością faktury oraz nieszablonowym wykończeniem.

Bezproblemowe zaserwowanie pełnego menu

Zastawa stołowa pozwala również na bezproblemowe zaserwowanie kompletnego menu, pod warunkiem, że jej producent posiada w ofercie nie tylko całe zestawy, ale również pojedyncze naczynia, tak jak czyni to firma Maxwell and Williams.

Oznacza to, że do klasycznego serwisu obiadowego można bez problemu dobrać dowolne akcesoria typu: półmiski, sosjerki, kieliszki do jajek czy naczynia do przypraw z tej samej kolekcji. W ten sposób możemy podać zarówno przekąski, dania główne, jak i desery na takich samych naczyniach, co nie ujdzie uwadze nawet najbardziej spostrzegawczych gości.

Niezawodna metoda na wystawne przyjęcie bez dodatkowych kosztów

Jeśli zainwestujemy w markowe komplety – takie jak od Maxwell and Williams to bez problemu będziemy mogli zaaranżować w swoim domu wystawny bankiet rodem z najlepszych restauracji. Jak to możliwe? Projektowana porcelana powstaje z dbałością o najmniejsze detale.

Dzięki temu do rąk odbiorców trafiają eleganckie naczynia budzące zachwyt i podkreślające smak serwowanych dań, jak na przykład kwadratowe naczynia o zaokrąglonym wykończeniu czy kolekcje zdobione nietuzinkowymi nadrukami. Reasumując: mając w domu zastawę stołową nie musimy martwić się o konieczność ciągłego dokupowania nowych naczyń.

Ponadto z jej wykorzystaniem w zaledwie kilka chwil przygotujemy przyjęcie na każdą okazję. Warunek jest jeden – musimy zainwestować w nowoczesną, dobrą i markową porcelanę, która gwarantuje odporność na zniszczenie oraz ułatwia stworzenie spersonalizowanych serwisów, a pod tym względem marka Maxwell and Williams wydaje się być niezastąpiona.