Co jest passe w urodzie?

Jak wiadomo, każdy sezon rządzi się swoimi prawami. W każdym na pierwszy plan wysuwają się nowe trendy, tym samym spychając w cień to, co było modne do tej pory. Są i takie tendencje, z którymi powinniśmy pożegnać się raz na zawsze. Co do nich należy?

Mocny tapir

Uczesanie rodem z Dynastii nie jest dziś mile widziana. W czasach, kiedy wbrew pozorom stawiamy na naturalność, podkręcanie fryzury dużą ilością lakieru jest passe. Dziś lepiej mieć na głowie artystyczny nieład i bałagan niż sztywny i mało estetyczny tapir.

Kontrastowy balejaż

Ciemne włosy z jasnymi pasmami to był hit. Był, bo dziś tego typu zabiegi są już niemodne. Teraz modny jest Flamboyage, czyli włosy z delikatnymi i bardzo subtelnymi refleksami, które wyglądają jak rozjaśnione przez słońce. Naturalność jest w trendzie!!!

passe w urodzie

Cienkie brwi

Cienkie brwi to domena gwiazd kina niemego. I niech tak pozostanie. Takie brwi nie wyglądają ładnie i bardzo zaburzają proporcje twarzy. Tylko ładnie zarysowane, gęste brwi mogą być odpowiednią oprawą dla oka. Jeśli chcesz, żeby twoje spojrzenie było kobiece i zmysłowe, zacznij zapuszczać brwi! Możesz tez sobie pomóc kredką do brwi. Pamiętaj jednak, aby nie przesadzić w drugą stronę!

Sztuczne rzęsy

Sztuczne rzęsy są bardzo praktycznym i wygodnym rozwiązaniem. Decydując się na nie, nie musimy tracić czasu na poszukiwania dobrego tuszu do rzęs, a później na tuszowanie rzęs. Tym samym oszczędzamy czas i to całkiem sporo. Oczywiście, dobrze dobrane sztuczne rzęsy nie są passe. Niemodne są na pewno rzęsy wachlarze, a więc takie, które dają bardzo teatralny i mocno przerysowany look. Wyglądają one tanio i nienaturalnie.

Mocny puder

Kiedyś, aby ukryć świecenie się skóry, nakładałyśmy na twarz porządną warstwę pudru. W konsekwencji skóra świeciła się jeszcze mocniej, bo pory były zatkane zbyt mocnym makijażem. Na szczęście te czasy są już za nami. Dziś rezygnujemy z mocnego i ciężkiego pudru na rzecz produktu transparentnego, który lekko matuje skórę i jest zupełnie niezauważalny na twarzy. Najbardziej modne są jednak nie pudry, a rozświetlacze. To w nie warto teraz inwestować.

Wyraźna konturówka

Konturówka potrafi zdziałać cuda. Pod warunkiem, że jest odpowiednio dobrana i umiejętnie nałożona na usta. W tym sezonie konturówkę dobieramy kolorystycznie pod szminkę. Konturówki w wyraźnie ciemniejszej tonacji są zdecydowanie passe!

Tipsy

Kiedyś były hitem. Całe szczęście moda na nie minęła. Oby bezpowrotnie. Bo tipsy nie wyglądały ani ładnie, ani kobieco. Jeśli chcesz mieć ładne paznokcie, wybierz manicure hybrydowy. Jest nie tylko ładny, ale także trwały!