Chcesz mieć płaski brzuch? Pij ten koktajl

płaski brzuch

Płaski brzuch to marzenie wielu z nas. Niestety nie zawsze wygląda tak, jakbyśmy tego chciały. Pamiętaj jednak, że płaski efekt to w zdecydowanej większości zdrowa i zbilansowana dieta. Ćwiczenia to zaledwie 30% sukcesu. Wnioski? Chcąc mieć płaski brzuch w pierwszej kolejności należy zadbać o odpowiednie jedzenie, a dopiero później kupić karnet na siłownię. Jeśli chcesz mieć płaski brzuch, koniecznie zaprzyjaźnij się z kilkoma składnikami, m.in. cynamonem i imbirem. Powinnaś też zaprzyjaźnić się z koktajlem na bazie cynamonu, imbiru, malin i moreli. Nie dość, że taki koktajl świetnie smakuje, to na dodatek pomaga uzyskać ładny brzuszek.

Jak działa taki koktajl? Przede wszystkim reguluje metabolizm i przyspiesza trawienie. Poza tym spala tłuszcz z brzucha i tym samym zapewnia uczucie lekkości. Koktajl możesz pić na drugie śniadanie lub na deser. Nie zastępuj nim śniadania, bo śniadanie powinno być bardziej treściwe i zdecydowanie większe. W końcu to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Ale wracając do koktajlu na płaski brzuch – poniżej przepis:

Składniki:

– 250 ml niegazowanej wody ( z dużą zawartością magnezu)

– szczypta cynamonu

– 30 g świeżego imbiru

– 4 morele

– 50 g malin

Przygotowanie:

Wlewamy do miksera wodę, dodajemy imbir, cynamon i owoce. Wszystkie składniki dokładnie miksujemy. W kilka minut koktajl jest gotowy do spożycia. Smacznego!!!