Chcesz być modna? Tego na siebie nie zakładaj!

Każdy sezon rządzi się swoimi prawami. W każdym roku pojawiają się nowe trendy, które w cień spychają te nieco starsze. Rzadko kiedy zdarza się, aby coś przetrwało przez kilka sezonów z rzędu. Jeśli chcesz być modna w tym roku, koniecznie wyrzuć z szafy rzeczy z poniższej listy!

  1. Botki na platformie

Jeszcze parę sezonów temu botki na platformie były prawdziwym hitem. Sięgałyśmy po nie wyjątkowo chętnie, gdyż buty te genialnie wysmuklały sylwetkę i dodawały parę centymetrów. Niestety, estetyka platform pozostawała wiele do życzenia. Pewnie dlatego dość szybko znikły z obowiązujących trendów.

  1. Jeansy biodrówki

Osobiście nie rozumiem fenomenu spodni biodrówek. O ile w przypadku bardzo szczupłych dziewczyn prezentowały się w miarę dobrze, o tyle bardzo nie służyły bardziej obfitym kształtom. I mimo, że biodrówki lansował sam Alexander McQueen, to jednak żegnamy je z dużą ulgą. Spodnie z wysokim stanem, które zastąpiły biodrówki, robią z naszą sylwetką prawdziwe cuda – wyszczuplają brzuch, ładnie modelują biodra i optycznie wydłużają nogi.

  1. Spódnica bombka

Nie wiem jak wy, ale ja uwielbiałam spódnice bombki. To był hit! Łezka w oku się kręci na samo wspomnienie. A tak naprawdę to nie wiem, czemu w ogóle ją nosiłyśmy. I to z takim upodobaniem! Bo przecież bombka robiła z nas… bombki. Optycznie dodawała kilogramów i wyglądała jak pożyczona z szafy młodszej siostry, która na ostatnim balu przebierańców była księżniczką. Dlatego dziś spódnicom o fasonie bombki mówimy głośno i wyraźnie NIE!!!