Buty, na punkcie których oszalał cały świat

źródło: pinterest

źródło: pinterest

Na punkcie tych butów oszalał cały świat. Dosłownie. Noszą je wszyscy – niezależnie od wieku czy wykonywanego zawodu. Noszą młodzi gniewni, miłośnicy street stylu i zwolennicy elegancji. Noszą gwiazdy, celebryci, blogerzy i fashionistki. O jakich butach mowa? O Adidas Supercolor Superstar. Kolekcja zaprojektowana przez Pharella Williamsa rozchodzi się jak świeże bułeczki. Wszyscy chcą nosić charakterystyczne Adidasy w odcieniach różu, błękitu, zieleni, żółci, pomarańczy lub fioletu.

Nie da się ukryć, że pan Williams zaszalał i to porządnie. Zaprojektował buty w aż 50 różnych odcieniach, z czego każdy prezentuje się obłędnie. W kolekcji tej nie ma mniej lub bardziej ładnego koloru. Wszystkie są fenomenalne. Nie ma wyjścia – tym razem nie możemy grymasić, że nie mamy w czym wybierać.

Z miłości do wolności

źródło: pinterest

źródło: pinterest

Skąd pomysł na tak kolorową kolekcję? Podstawową zasadą marki Adidas jest wolność wyboru. Pharell Williams chciał nam pokazać (i chyba mu się to udało), że bez względu na to, jaki kolor butów wybierzemy i tak będziemy wyjątkowi. Chciał nam pokazać, że każdy z nas ma prawo do inności, do wyboru i że każdy wybór jest odpowiedni.

Sam artysta określił swoją kolekcję jako wyrażanie równości poprzez różnorodność. Dzięki tęczowemu zawrotowi głowy, każdy z nas może podkreślić swoją inność, indywidualność, osobowość. Każdy może pokazać, że jest inny, a ta inność jest równie fajna, co koleżanki czy kolegi.

Ulubione buty gwiazd

Po Adidas Superstar Supercolor sięgają największe (polskie i światowe) gwiazdy. Na swoich stopach noszą je Rihanna, Rita Ora, Miley Cyrus, Jay-Z, a z naszego podwórka: Maffashion, Pani Ekscelencja, Charlize Mystery. Ukochana blogerka Włochów, panna Chiara Ferragni również posiada je w swojej obuwniczej kolekcji.

Buty do wszystkiego

źródło: pinterest

źródło: pinterest

Adidas Superstar Supercolor to buty do wszystkiego. Można je nosić w dosłownym wydaniu, a więc na sportowo, jak również z bardziej eleganckimi ubraniami. Supercolor świetne stylizacje tworzą z dżinsowymi rurkami, boyfriendami, szortami, a także skórzanymi ołówkowymi spódnicami i zwiewnymi sukienkami. Można je komponować z eleganckimi koszulami oraz skórzanymi ramo neskami.