Bielsze zęby – wyznacznik stylu celebryty

pinterest

pinterest

Gdy wyobrażamy sobie hollywoodzką gwiazdę, na pierwszym planie powstaje obraz śnieżnobiałego uśmiechu. Proste, kształtne i lśniące zęby to znak rozpoznawczy każdego celebryty. O naturalnym kolorze zębów decydują zwykle geny. Nie każdy aktor i piosenkarz może pochwalić się śnieżnobiałym uśmiechem. Niektóre gwiazdy inwestują miliony w wybielanie zębów, prostowanie oraz inne zabiegi wykonywane w gabinetach medycyny estetycznej. Czego nie robi się dla kariery…

pinterest

pinterest

W świecie show biznesu gwiazdy są poddawane nieustannej krytyce. Paparazzi czyhają tylko na drobne potknięcia, szukają sensacji i „pokarmu” dla mediów. Pożywką dla fotoreporterów może być wszystko to, co w pewien sposób ośmieszy gwiazdę w oczach społeczności, będzie kontrowersyjne i oryginalne. Żółte i krzywe zęby nie sprzyjają wizerunkowi celebrytów i celebrytek, dlatego wiele osób decyduje się na zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej. Wystarczy przyjrzeć się zębom niektórych europejskich gwiazd, np. Catherine Zeta-Jones, aby stwierdzić, że ich zęby są o wiele bielsze niż kilka dobrych lat temu.

pinterest

pinterest

Znani aktorzy i piosenkarze są skłonni zapłacić grube pieniądze, aby poprawić swój image. Wybielanie zębów w gabinecie medycyny estetycznej to koszt od 700 do 4000 złotych! Dzięki rozjaśnianiu za pomocą lamp laserowych można wybielić kolor nawet o 5 tonów! Zazwyczaj nad perfekcyjnym uzębieniem aktora pracuje sztab stomatologów estetycznych, którzy robią wszystko, aby zęby wyglądały po prostu idealnie. Piłowanie, doklejanie, prostowanie, wybielanie zębów – to tylko niektóre zabiegi mające na celu metamorfozę uśmiechu gwiazd. Hitem ostatniego roku są ozdobne nakładki na zęby, w których wystąpiły na koncertach takie osoby, jak Justin Bieber czy Rihanna.

pinterest

pinterest

Niektóre polskie gwiazdy mają uśmiech, którego zwykli „śmiertelnicy” mogą im tylko pozazdrościć. Doda, Edyta Herbuś, Alicja Bachleda-Curuś i Katarzyna Cichopek – to kobiety show biznesu, które zawsze czarują uśmiechem. Założę się, że zawdzięczają to nie tylko dobrej paście do zębów…

Choć trzeba przyznać, te też są już coraz skuteczniejsze, wykorzystują nowoczesne technologie, które pomagają nam w uzyskaniu i utrzymaniu białego koloru zębów na co dzień i bez kosztownej ingerencji specjalistów czy też zaawansowanych zabiegów. Jedno jest pewne – żeby być modnym i trendy nie należy zapominać o olśniewającym uśmiechu. Producenci wybielających past do zębów wiedzą o naszych pragnieniach i trendach lansowanych przez największe gwiazdy. Warto więc dobrać odpowiednią pastę dla swoich zębów i konsekwentnie dbać o higienę jamy ustnej, pamiętając o tym, że to uśmiech rozświetla naszą twarz, dodaje nam blasku. Dla mnie najlepsza jest pasta Colgate Max White One z przyspieszaczami wybielania, która zawiera substancje podobne do tych używanych przez dentystów. Powiem szczerze, skutecznie usuwa przebarwienia i kamień nazębny – świetne efekty widać już po pierwszym tygodniu regularnego stosowania.