Alternatywa dla klasycznej torebki – skórzany plecak

Torebka to nieodłączny element damskich stylizacji. W ostatnim jednak czasie odnotowujemy prawdziwy boom na skórzane plecaki. Dlaczego? Większość kobiet chcąc wnieść do swojej garderoby odrobinę świeżości, skłania się ku nowościom, ku temu, co do tej pory pozostawało poza ich zasięgiem. Plecaki kojarzą się głównie z uczniami lub turystami. Do niedawna nie były elementem świata mody. Co za tym idzie – stanowią ciekawy kąsek do schrupania i szalenie ciekawą alternatywę dla zwykłych toreb i torebek.

Plecaki stały się na tyle modne, że nawet sam Karl Lagerfeld postanowił wpleść je do swoich kolekcji. W nowym sezonie, plecaki znów będą numerem jeden. I na pewno nie będą kojarzyć się ze szkolnym wizerunkiem. Do wyboru będziemy miały zarówno modele codzienne, jak i bardziej eleganckie. Te w wydaniu skórzanym (matowe lub lakierowane) idealnie zastąpią klasyczną torebkę. Sprawdzą się nie tylko podczas niezobowiązujących wyjść, ale także w pracy i podczas biznesowych spotkań.

Wiosną 2016, plecaki będą zdobić stylizacje casualowe i eleganckie. Świetnie spiszą się w parze z ukochanymi jeansami, jak i wyjściową małą czarną. Fanki street stylu na pewno pokochają je miłością wielką i szczerą. Plecaki w odcieniach czerni, świetnie dopełnią oficjalne stylizacje. Te w najmodniejszych odcieniach srebra i złota, świetnie sprawdzą się w parze z bomber jacket i boyfriendami.

Plecak jest bardzo wygodny i zazwyczaj niezwykle pakowny, więc będziemy w stanie zmieścić w nim wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy. Wygląda też stylowo, co jest kolejnym jego atutem. Pasuje zarówno młodej dziewczynie, jak i dojrzałej kobiecie. Można go nosić tradycyjne na plecach lub w dłoni – tak, jak nosi się torebki.