Akcja: kupujemy prezent urodzinowy dla Niej!

źródło: pinterest

źródło: pinterest

Hasło – prezenty urodzinowe. Chyba każda z nas lubi je dostawać, prawda? Radość sprawia też obdarowywanie innych uroczymi upominkami. Już jakiś czas temu zastanawiałam się, co sprawia mi większą frajdę – czy dostawanie prezentów, czy ich dawanie. Dziś już wiem, że dawanie. Radość, jaka maluje się na twarzy osoby obdarowanej w momencie, kiedy trafimy z prezentem jest nieoceniona. Serce rośnie! Ale… z tym trafionym prezentem nie zawsze bywa łatwo. Czasami naprawdę trzeba się nieźle nagimnastykować, aby znaleźć coś odpowiedniego. Czasami trzeba zarwać jedną lub dwie noce, aby wpaść na jakiś fajny pomysł. Bo nie sztuką jest kupienie kolejnej bransoletki, pudełka czekoladek czy kolejnej pary skarpetek. Sztuką jest znaleźć coś, czego ta osoba nigdy wcześniej nie dostała.

Ja od jakiegoś już czasu preferuję jedną kategorię prezentów – prezenty nieoczywiste. Pomysł na nie narodził się w Anglii i w dość krótkim czasie rozkochał w sobie cały świat. Nic w tym dziwnego, bo prezenty nieoczywiste nie tylko budzą zachwyt i powodują nieudawaną radość, ale także zaskakują i… spełniają marzenia! Prezenty nieoczywiste nie mają nic wspólnego z rzeczami namacalnymi. Tego typu prezenty mają postać przygód, przeżyć, doznań…. Ale do rzeczy! W końcu miało być konkretnie, o prezentach urodzinowych.

Dziś podpowiem Wam kilka pomysłów na fajny i niebanalny prezent dla dziewczyny. Możliwości jest wiele. Ja specjalnie dla Was wybrałam tylko kilka. Resztę inspiracji na idealny prezent na urodziny szukajcie tutaj: http://www.katalogmarzen.pl/pl/k/prezent-dla-dziewczyny

Prezenty dla miłośniczki mocnych wrażeń

lot szybowcem (źródło: katalogmarzen.pl)

lot szybowcem (źródło: katalogmarzen.pl)

Idealny prezent dla kobiety, która nie potrafi żyć bez adrenaliny i każdy możliwy dzień wypełnia szalonymi przygodami? Na przykład lot szybowcem! Szybowiec to coś jakby samolot tylko bez silnika. Ponoć latanie nim to jedno z najprzyjemniejszych doznań. Jeszcze nie próbowałam tego na własnej skórze, ale kto wie… Lot szybowcem to genialny prezent dla dziewczyny, która lubi bujać w obłokach i to nie tylko metafizycznie, ale i dosłownie. Taki lot spełni marzenia o lataniu, a jednocześnie pozwoli spojrzeć na świat z zupełnie innej perspektywy. Pozwoli też delektować się jedną z najbardziej błogich chwil, jakich można doświadczyć.

Podobnych wrażeń dostarczy prezent na urodziny w postaci lotu paralotnią. Ci co latają na co dzień twierdzą, że paralotnia należy do najprzyjemniejszych doznań w sportach powietrznych. Taki lot daje wyjątkowe odczucie przestrzeni i bezpośredniego kontaktu z powietrzem. Spełnia i to dosłownie odwieczne marzenia człowieka o lataniu. Lot paralotnią to wyjątkowa i niezapomniana przygoda.

Prezenty dla fanki błogiego lenistwa

A jaki prezent na urodziny będzie odpowiedni dla dziewczyny, która na co dzień nie ma czasu na relaks, ale po cichu nie marzy o niczym innym? Na pewno voucher w postaci masażu. Oczywiście obecnie dostępnych jest wiele rodzajów masażu. Mamy masaże klasyczne, tajskie, itp.

masaż gorącymi kamienia (źródło: katalogmarzen.pl)

masaż gorącymi kamienia (źródło: katalogmarzen.pl)

Na uwagę zasługuje na pewno masaż gorącymi kamieniami. Moc wulkanicznych kamieni połączona z technikami masażu klasycznego ukoi zmysły i pomoże wprowadzić w stan głębokiej relaksacji. Prawda, że brzmi cudownie? Taki masaż pozwoli choć na chwilą zapomnieć o troskach dnia codziennego. Zregeneruje duszę i umysł. Zrelaksuje, odświeży i doda sił witalnych.

A jeśli nie gorące kamienie, to może słodki miód? Masaż ciepłym miodem rozpieści nie tylko ciało, ale i zmysły. Ukoi duszę i umysł. Pozwoli odpocząć i zapomnieć o całym świecie. Cudownie zregeneruje i oczyści, a także wzmocni i dotleni organizm. Taki masaż odżywi również skórę i wspaniale ją nawilży.

Prezenty dla miłośniczki tańca

pole dance (źródło: katalogmarzen.pl)

pole dance (źródło: katalogmarzen.pl)

A jaki prezent na urodziny będzie najbardziej odpowiedni dla dziewczyny kochającej taniec? Kurs tańca! W zależności od tego, jaki styl tańca preferuje dziewczyna, której chcecie sprawić niespodziankę, możecie wybrać kurs tańca towarzyskiego, salsy lub pole dance. Ten ostatni cieszy się od jakiegoś już czasu niezwykłym powodzeniem. Może warto sprezentować go koleżance, przyjaciółce, siostrze? Pole dance to taniec, który wyzwala prawdziwie kocią naturę kobiety. Pomaga odkryć kobiecość i pokochać ją. Jest formą zabawy, a jednocześnie niezłym treningiem dla ciała! Wyzwala, uczy sztuki uwodzenia i pewności siebie.