A może by tak zakupy z osobistą stylistką?

zakupy z osobistą stylistka

Zdarzyło się wam kiedykolwiek otworzyć szafę i nie zobaczyć w niej nic, co nadawałoby się do założenia, mimo że szafa pękała w szwach? Nie wam jednym. A zdarza się wam marzyć o tym, aby otwierając szafę, zobaczyć w niej gotowe zestawy na każdą okazję? Jest na to jedna rada – osobista stylistka. Tak wiem, co teraz powiecie – że to usługa zarezerwowana dla ludzi bogatych, znanych, ważnych… Nie prawda! Z rad osobistej stylistki może skorzystać każda z nas. 

Zacznijmy od tego, kim jest osobista stylistka. To osoba, która jest specjalistką od wizerunku i zajmuje się profesjonalnym doradztwem w zakresie tego tematu. Taka osoba dokładnie analizuje naszą sylwetkę, styl życia, upodobania, a następnie zawartość szafy i decyduje o tym, w co powinnyśmy zainwestować, a czego się pozbyć. Na zakupy ze stylistką można umówić się mailowo lub telefoniczne. Obecnie wiele centrów handlowych oferuje bezpłatne konsultacje z osobistą stylistką. I tak na przykład w Warszawie osobista stylistka gości w CH Klif. Jakie są zalety skorzystania z jej usług?

źródło: pinterest

źródło: pinterest

Na pewno duża oszczędność czasu i pieniędzy. Wiele osób mylnie myśli, że przez współpracę ze stylistką straci wszystkie oszczędności życia. A prawda jest taka, że dzięki takiej stylistce pieniądze można zaoszczędzić. W jaki sposób? To proste – osobista stylistka doradzi zakup tych rzeczy, które faktycznie są nam potrzebne i dzięki którym będziemy mogły w przyszłości tworzyć wiele interesujących outfitów na rozmaite okazje. Na pewno nie raz zdarzyło się wam kupić rzeczy, których później ani razu nie założyłyście. Ze stylistką u boku, na takie gafy sobie nie pozwolicie.

I to nie wszystko. Dzięki osobistej stylistce dowiecie się, w jakich kolorach wam do twarzy, jakie fasony pasują do waszej sylwetki, jakie rzeczy podkreślą wasze atuty, a jakie zamaskują niedoskonałości. Prawda, że brzmi świetnie? A najlepsza wiadomość w tym wszystkim jest taka, że wystarczy tylko jedno spotkanie z takim profesjonalnym doradcą, aby odkryć własny styl i wyglądać doskonale w każdej sytuacji.

To co, jesteście gotowe na zakupy ze stylistką? 🙂