A może by tak zakupy ze stylistą?

39e5abbbc4ca0b16928271547ef0f8a3

Odwieczny dylemat każdej kobiety czyli słynne „nie mam się w co ubrać”. Z pewnością nie raz i Wam zdarzyło się otworzyć szafę i mimo, że półki uginały się od nadmiaru rzeczy, to nie miałyście co na siebie założyć. Dziwne? Wcale nie. Udowodniono bowiem, że im więcej rzeczy posiadamy, tym więcej kłopotów sprawia nam wybranie odpowiedniej garderoby czy to na codziennie wyjścia, czy na szczególne okazje. Jest na to jedna rada – stylista. Spytacie na pewno, co wspólnego z nadmiarem rzeczy w naszej szafie ma stylista. Otóż tego typu osoba pomaga uporządkować cały nasz ciuchowy bałagan lub na nowo skompletować całą garderobę tak, abyśmy nigdy więcej nie miały okazji do tego, aby powiedzieć „nie mam się w co ubrać”.

Wiem, wiem co teraz powiecie, że to usługa zarezerwowana dla ludzi bogatych, znanych, ważnych… Nie prawda! Z rad osobistej stylistki może skorzystać każda z nas. Porady stylisty dostępne są na przykład w usługach Domu Mody Klif (sprawdź). Czy warto z nich skorzystać? Ba! Od czasu do czasu nawet trzeba to zrobić! 🙂

Kim jest osobisty stylista?

Najprościej można powiedzieć, że jest to osoba specjalizująca się wizerunkiem i zajmująca się profesjonalnym doradztwem w zakresie tego tematu. Taka osoba dokładnie analizuje naszą sylwetkę, styl życia, upodobania, a następnie zawartość szafy i decyduje o tym, w co powinnyśmy zainwestować, a czego się pozbyć. Na zakupy ze stylistką można umówić się mailowo lub telefoniczne. Lepiej zrobić to wcześniej, bo wbrew pozorom porady stylisty są obecnie szalenie popularne.

Jakie korzyści możemy czerpać z porad stylisty?

Zdecydowaną korzyścią płynącą ze spotkania ze stylistą jest duża oszczędność czasu i pieniędzy. Wiele osób mylnie myśli, że przez współpracę ze stylistką straci wszystkie oszczędności życia. A prawda jest taka, że dzięki takiej stylistce pieniądze można zaoszczędzić. W jaki sposób? To proste – osobista stylistka doradzi zakup tych rzeczy, które faktycznie są nam potrzebne i dzięki którym będziemy mogły w przyszłości tworzyć wiele interesujących outfitów na rozmaite okazje. Ze stylistą u boku, nietrafione zakupy nam nie grożą. I to nie wszystko. Porady stylisty raz na zawsze rozwieją nasze wątpliwości co do tego, w jakim kolorze nam najlepiej, jaki rozmiar powinnyśmy nosić (nie zawsze jest to takie oczywiste) i jakie fasony najlepiej współgrają z naszą sylwetką. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że wystarczy tylko jedno spotkanie z takim profesjonalnym doradcą, aby odkryć własny styl i wyglądać doskonale w każdej sytuacji.