Nauka angielskiego w SPEAK UP

pinterest

pinterest

Zazwyczaj na swoim blogu traktuję wam o modzie, nowych trendach, inspiracjach, jak również kosmetykach, fryzurach i makijażu. Dziś postanowiłam nieco zmienić temat i napisać o nauce języka angielskiego. Nie będę was oszukiwać, że znajomość języków obcych, zwłaszcza angielskiego, nie jest ważna, bo jest i to bardzo! Prawda jest taka, że bez znajomości angielskiego nie mamy prawie nic. Nie tak dawno temu przekonałam się o tym na własnej skórze…

Co zrobiłam? Od razu zaczęłam szukać odpowiedniej szkoły angielskiego dla siebie. A musicie wiedzieć, że jestem osobą bardzo oporną na naukę języków obcych. Jakoś obce słówka i zwroty nie za bardzo się mnie trzymają. Zrobiłam rozeznanie w sieci, popytałam znajomych, poczytałam fora… W końcu trafiłam do szkoły. Wybór padł na Speak Up. Dlaczego? Bo metoda nauczania w tej szkole jest idealnie dopasowana do indywidualnych potrzeb słuchaczy, jego celów, a co najważniejsze – możliwości. Bo angielski w Speak Up wydaje się znacznie prostszy, niż w szkołach, do których kiedyś uczęszczałam. Bo proces przyswajania wiedzy jest tu znacznie szybszy, niż gdziekolwiek indziej. Dużym atutem szkoły jest również to, że zajęcia są bardzo urozmaicone. Wykłady z lektorem połączone są z zajęciami multimedialnymi, co sprawia, że w krótszym czasie uczę się znacznie więcej, niż kiedykolwiek wcześniej. Cieszę się również z tego, że żadne zajęcia nie są narzucane mi z góry. Mogę sobie sama wybrać to, co najbardziej mnie interesuje.

Rozprawiając o tejże szkole, nie mogę nie wspomnieć o tym, że panuje w niej iście rodzinna atmosfera. Zarówno lektorzy, jak i słuchacze są ludźmi niezwykle przyjaznymi i przyjacielsko nastawionymi. Dla mnie osobiście jest to bardzo ważne. Nie lubię szkół, w których panuje sztywna atmosfera i widnieje wyraźny podział na uczniów i nauczycieli. W Speak Up lektorzy są niezwykle cierpliwi, chętnie odpowiadają na zadawane im pytania i spokojnie wyjaśniają największe nawet zawiłości angielskiego.

Z rozeznania, jakie zrobiłam, zanim zdecydowałam się na tę szkołę, dowiedziałam się, że została ona doceniona w prestiżowym rankingu Book of Lists 2012, zajmując pierwsze miejsce w kategorii ilości studentów i oferty handlowej.

Jeśli chodzi o Speak Up, to jestem bardzo na tak! Już nie mogę się doczekać, kiedy pójdę na kolejne zajęcia. A jak jest z waszym angielskim?

Wszystkich, którzy myślą o zapisaniu się na angielski w SpeakUp zachęcam do odwiedzenia strony szkoły. Znajdziecie na niej wszystkie przydatne informacje, wtedy łatwiej Wam będzie podjąć decyzję.