Joanna Klimas dla Gino Rossi

Gwiazdy uwielbiają współpracować z popularnymi markami. Również projektanci lubią tworzyć dla innych, znanych marek. Przykładem jest Joanna Klimas, która nawiązała współpracę z Gino Rossi. Efektem tej intensywnej kooperacji jest kolekcja wyjątkowych toreb, które perfekcyjnie odzwierciedlają potrzeby współczesnej kobiety. Jakie są torebki Klimas dla Gino Rossi?

Torebka idealna

Większość kobiet za torebkę idealną uznaje modele, które są w stanie pomieścić wszystkie potrzebne drobiazgi, ale przy okazji nie będą wyglądały jak torba podróżna. Idealna torebka to ta, która jest pojemna, a przy okazji świetnie dopełnia codzienne stylizacje. Okazuje się, że Joanna Klimas na temat torebek idealnych ma takie samo zdanie, jak my. Joanna Klimas w swoim najnowszym koncepcie z marką Gino Rossi nie tylko odnajduje klucz do sukcesu, ale wychodzi naprzeciw wszystkim zabieganym kobietom. Biznesowe spotkanie, wieczorne wyjście, weekendowy relaks – większość z nas stawia na praktyczność, jakość i styl bez kompromisów, niezależnie od okazji.

Kolekcja Joanny Klimas

Najnowsza kolekcja toreb zaprojektowanych przez Joannę Klimas dla Gino Rossi to linia pięciu wyjątkowych modeli w kilku wersjach kolorystycznych. Do wyboru mamy torby w odcieniach przepięknych granatów, zieleni i śliwki. Nie brakuje też toreb w ukochanym kolorze wiele kobiet – szarym, który z powodzeniem zastępuje czerń i brąz. Ogromnym atutem toreb sygnowanych nazwiskiem Klimas jest ich ponadczasowość. Klasyczny wygląd to jedno. Perfekcyjna jakość wykonania – to drugie. Obydwa elementy tworzą doskonałą jakość. Taka torebka na pewno nie będzie sezonowym gadżetem, który po kilku miesiącach albo się zniszczy, albo się znudzi. Z powodzeniem posłuży nam przez kilka następnych sezonów, bo dobra jakość i klasyczny design nigdy nie wychodzą z mody.