Doładuj sobie telefon!

źródło: pinterest

źródło: pinterest

W jednym z ostatnich postów pisałam wam o zakupie nowego telefonu. Przekonywałam was, że najlepszym wyborem będzie telefon na kartę. Bo nie trzeba martwić się o przekroczenie limitów, bo nie trzeba na stałe wiązać się z jednym operatorem, bo na bieżąco można kontrolować wydatki. I tak dalej, i tak dalej. Dlatego dziś nie pozostaje mi nic innego, jak napisać wam słów o doładowaniach telefonu.

Jak zapewne wiecie, telefon doładować możecie zawsze i wszędzie. Tak naprawdę nie ma teraz sklepu, w którym doładowania telefonów nie byłyby dostępne. Możemy zakupić je na poczcie, w kiosku ruchu lub ulubionym supermarkecie. Możemy, ale po co? Zamiast jechać do sklepu, zasiądźcie wygodnie w fotelu, uruchomcie komputer i… doładujcie telefon online. Brzmi wygodnie? A jest jeszcze lepiej. Jeśli wejdziecie na stronę https://doladowania.orange.pl/ możecie liczyć na doładowania promocyjne. Z własnego doświadczenia wiem, że wszelkie promocje są prawdziwym zbawieniem dla budżetu. Jeśli możemy z nich skorzystać, czemu mielibyśmy tego nie zrobić? 🙂

Gdzie i jak?

Jak już wam wcześniej wspomniałam, aby doładować telefon w sposób niezwykle prosty i wygodny (nie ruszając się z domu) – wystarczy wejść na stronę Orange, a następnie podać numer telefonu, który ma zostać doładowany, adres email, wybrać kwotę doładowania, a na końcu dokonać płatności. Wszystko. Aż tyle i tylko tyle.

Doładowania telefonów chyba nigdy wcześniej nie były tak proste. Wchodząc bezpośrednio na stronę Orange dodatkowo możecie liczyć na doładowania promocyjne. Jak dla mnie lepiej być już nie może!

 

 

Dodaj komentarz